Kompleksowy wynajem busów

Oferujemy wynajem busów osobowych z kierowcą dla firm, instytucji, różnych biur podróży, agencji artystycznych, eventowych oraz reklamowych, klubów piłkarskich i sportowych oraz osób prywatnych.

Posiadamy bardzo atrakcyjne zniżki i promocje na nasze usługi wynajmu busów. Z naszą firmą dotrzesz w miejsce docelowe w atrakcyjnej ceni i przede wszystkim bezpiecznie. Zaproponujemy najlepszą możliwą ofertę na wesele, imprezę firmową, bankiet czy wyjazd biznesowy.

Nasza flota liczy kilka różnych pojazdów typu BUS i nie tylko także nasza firma jest w stanie zaoferować urozmaiconą i róznorodną ofertę i każdy klient znajdzie w niej coś dla siebie! Przygotowaliśmy również atrakcyjne oferty dla grup zorganizowanych i stałych klientów. Więcej informacji idzelamy telefonicznie lub za pomocą maila. Prosimy o powołanie się na specjalną ofertę wynajmu dla grup zorganizowanych.

Zapraszamy zatem do korzystania z usług naszej firmy w zakresie wynajmu BUSÓW z kierowcą! Zaręczamy że nie będziecie Państwo rozczarowani!

Oferujemy wynajem busów na obsługę wyjazdów jednodniowych m.in.:

 • teatr,
 • opera,
 • kino,
 • basen,
 • konferencje,
 • wystawy.

Wynajem naszych busów na imprezy okolicznościowe i rodzinne m.in.:

 • chrzciny,
 • studniówki,
 • komunie,
 • wieczory panieńskie/kawalerskie,
 • wesela.

Zajmujemy się również obsługą i wynajmujemy busy do organizacji:

 • pielgrzymek,
 • wycieczek,
 • kolonii,
 • zimowisk,
 • wyjazdów w góry i nad morze,
 • wyjazdów na zieloną szkołę.
wynajem busów wynajem busów
Skontaktuj się z nami

info@tani-przewoz-osob.wroclaw.pl

+ 48 535 798 775

wynajem busów na konferencje i szkolenia

Obsługa konferencji i szkoleń

Jeżeli organizujesz szkolenia czy konferencje nasza firma oferuje wynajem busa do przewozu na miejsce i z powrotem. Możecie być Państwo pewni że osoby biorące udział w wydażeniu zostaną przewiezieni na miejsce spotkania w profesjonalny sposób w komfortowych warunkach.

wynajem na wyjazdy służbowe i delgacje

Wynajem na wyjazdy służbowe i delegacje

Oferujemy wynajem zawsze na najwyższym możliwiym poziomie. Nasi kierowcy to zawodowocy - komfortowo i na czas dowiozą Państwa na wszelkie delegacje czy spotkania służbowe oraz meetingi firmowe. Gwarantujemy oczywiście punktualne przybycie w miejsce docelowe w miłej atmosferze.

przewóz pracowników

Przewóz Pracowników

Zapewniamy dowóz pracowników z Wrocławia i województwa dolnośląskiego. Jeżeli Twoja firma nie posiada własnego transportu i pojazdów typu BUS, my załatwimy to za Ciebie. Tanio, szybko i komfortowo zawieziemy i odbierzemy pracowników z ich miejsca pracy. Zapraszamy do współpracy!

wyjazdy na zawody sportowe

Wyjazdy na Zawody Sportowe

Propozycja obsługi wyjazdów na sportowe zawiera kompleksową ofertę wynajmu. Doskonale zdajemy sobie jak dużą role odgrywa dobrze przygotowany i niezawodny środek transportu. Wygoda jazdy pozwala wypocząć zawodnikom zarówno przed jak i po ogranizacji zawodów. Zapraszamy wszystkie kluby!

wynajem busów na koncerty

Wyjazdy na koncerty

Dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych oferujemy wyjazdy na rozmaite koncerty i wydarzenie kulturalne. Zazwyczaj na wynajem busa decydują się grupy zorganizowane żeby w możliwie jak najbardziej komfortowych warunkach dotrzeć ale także i wrócić z wydarzenia. My to zapewniamy!

wynajem na wyjazdy na narty

Wyjazdy na narty i wyjazdy wypoczynkowe

Usługa wynajmu busa typowo dla grup zorganizowanych. W okresie zimowym bardzo często obsługujemy podróże w góry dla osób chcących wypocząć na szlakach i stokach narciarskich. Wielokrotnie dowoziliśmy naszych klientów w różne popularne zimą kurorty, nie tylko w województwie dolnośląskim.

przewóz gości wyselnych

Przewóz Gości Weselnych

Jeżli planujecie ślub na terenie Wrocławia lub w okolicach, bez wahania możecie nam zaufać i oddać w nasze ręce wszelkie kwestie transportu z nim związane. Na Wasze polecenie wykonamy przewóz zaproszonych gości na ustalone miejsce. Na specjalne życzenie wynajmujemy nasze pojazdy na dłuższych trasach.

wynajem okolicznościowy

Wynajem Okolicznościowy

Dzięki elastyczności naszej kompleksowej oferty oferujemy Wam wyjazdy na różne okoliczności. Już nie musisz się bać że nie będzie jak transportować gości na pogrzebie, komunii czy chrzcinach. Zagwarantujemy Waszym gościom transport w wyznaczonych trasach a wynajęte przez nas busy na pewno się sprawdzą!.

Cennik wynajmu busów

podstawienie auta gratis

km liczone w obie strony

postój busa do uzgodnienia

zniżki dla stałych klientów

osbługa osób prywatnych oraz firm

mozliwość indywidualnej wyceny

*podane ceny są wartościami netto

podstawienie auta gratis

km liczone w obie strony

postój busa do uzgodnienia

zniżki dla stałych klientów

osbługa osób prywatnych oraz firm

mozliwość indywidualnej wyceny

*podane ceny są wartościami netto