Opel Vivaro

Auto doskanale sprawdzające się zarówno na długich jak i krótkich trasach. Umożliwa komfortowe przemieszczanie się w każdych warunakch. Duży bagażnik umożliwa zabranie odpowiedniej liczby bagażu. Opel Vivaro drugiej generacji. Należy do grupy średniej wielkości pojazdów. Wszystkie fotele posiadają wygodne zagłówki. Auto wyposażone jest w wytrzymały i skuteczny układ hamulcowy, dodatkowo o bezpieczeństwo jazdy dba seryjny ABS oraz doskonały system wspomagania nagłego hamowania. Vivaro oferuje również system wspomagający kierowcę w utrzymaniu toru jazdy. Standardowo wyposażone w klimatyzację.


Mercedes Vito

Jak wszystkie nasze pojazdy Mercedes Vito również wyposażony jest w klimatyzację. Model ten posiada systemy bezpieczeństwa ABS, czyli układ stosowany w naszych samochodach w celu zapobiegania blokowaniu kół podczas hamowania. Wyposażony jest również w system audio. Pojazd zapewnia dobry komfort jazdy i z można się nim wybrać na pokonywanie długich tras. Należy do średniej wielkości aut, z uniwersalnym przedziałem pasażerskim. Przystosowany do przewozu 6 osób.


Opel Movano

Opel Movano drugiej generacji we współpracy z Renault. Jest to bardzo duży i komfortowy pojazd, doskonale sprawdzający się podczas długich podróży. Posiada bardzo obszerną powierzchnię bagażową odzieloną ścianką co pozwala na bezporblemowe zapakowanie sporej ilości bagażu naszych pasażerów. Auto jest bardzo bezpieczne. Opel Movano Wyposażony jest w system, który ma za zadanie zapobiegać nadmiernemu poślizgowi kół pojazdu w momencie hamowania i przyspieszania.


Skoda Fabia Combi

Jest to pojazd typowo osobowy z dodatkową przestrzenią bagażową. auto używane jest zazwyczaj na krótkich trasach i przejazdach w mieście. Standardowa liczba pasażerów to 4. Sprawdza się doskonale na krókich trasach i szybkich przejazdach, okazjonalnie jest również używany w dalszych przejazdach przy zmniejszonej liczbie pasażerów. Pojazdem podróżuje się bardzo wygodnie i komfortowo. Nasi klienci często chwalą sobie jego wybór.